fbpx

Produktová videa

Ukázat váš produkt doslova v nejlepším možném světle, zábavně, dynamicky, neotřele. To si kladu za cíl u každého produktového videa. Pomůžu váš výrobek představit lidem tak, aby si ho zapamatovali.

Firemní videa

Kategorie určená pro všechny podnikatele a markeťáky, kteří by rádi ukázali svou firmu klientům nebo budoucím zaměstnancům. Pomůžu vám představit prostory vašeho podniku a přenesu atmosféru firemní kultury na obrazovky. Pokud máte vlastní nápad, určitě mě kontaktujte a promyslíme možnosti jeho realizace.

Reklamní videa

Chcete-li vytvořit video pro kampaně na sociálních sítích, pak je reklamní video právě pro vás. Koncept je vždy individuální. Budeme vycházet z vašeho brandu nebo představy, jak chcete vaši firmu prezentovat, a vymyslíme kampaň na míru.

Eventová videa

Plánujete velkou akci a rádi byste z ní pořídili záznam? Ať už to bude firemní konference, koncert nebo maturitní ples, jsem vám k dispozici. Zaznamenám průběh celé akce a vytvořím vám krátký sestřih s hudebním podkresem.

Úspěšné spolupráce

Vitesco Technologies
Cargo Partner
Benji´s Market Pardubice
Softmedia
eBRÁNA
Seznamovák FES
4PRO
42Prague

jsem také fotograf.

Ačkoliv mou hlavní specializací je tvorba videí, poradím si i s fotografováním. Pokud vás někdy napadlo, že byste si nechali udělat pár krásných portrétů, máte doma nablýskanou káru, která by si zasloužila zvěčnit nebo by se vám hodil originální dárek pro rodinu nebo kamarády, teď přišla ta chvíle, se do toho pustit. Kreativitě se meze nekladou. Budu rád, když si prohlédnete mé fotografie. Většinu z nich naleznete na mém Instagramu @adamfrancouz.

(Neposkytuji ateliérové fotografování.)

Pojďme do toho společně.

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.

    Zobrazit roztomilé štěňátko